❮ Aktualności

5 maja 2017 r.

Pierwsza wystawa pokonkursowa już w Ostrołęce

5 maja o godz. 18.00 w Galerii Ostrołęka odbył się wernisaż otwierający pierwszą wystawę pokonkursową 13. edycji konkursu fotografii dokumentalnej BZ WBK Press Foto. 

Przybyłych gości powitała Urszula Pieniek, dyrektor 1 Oddziału Banku Zachodniego WBK w Ostrołęce, oraz Zenona Kowalczyk z Galerii Ostrołęka.

W imieniu Banku Zachodniego WBK mam przyjemność już po raz trzynasty zaprosić Państwa do obejrzenia wystawy BZ WBK Press Foto. Zapraszam również do udziału w konkursie, który trwać będzie do ostatniego dnia wystawy. Wystarczy wybrać zdjęcie lub fotoreportaż, który Państwa zdaniem jest najlepszy, najbardziej poruszający, a następnie podzielić się krótką refleksją na jego temat – powiedziała Urszula Pieniek z Banku Zachodniego WBK.

Konkurs dla gości odwiedzających wystawę, którego szczegóły są dostępne w Galerii Ostrołęka, to nie jedyna niespodzianka w tej edycji konkursu. W tym roku odbyły się również wyjątkowe warsztaty fotografii analogowej „Powrót do źródeł”, które poprowadził Waldemar Kompała, juror tegorocznej edycji konkursu.

Wystawę w Galerii Ostrołęka (pl. gen. Józefa Bema 14 ) można oglądać do 16 maja 2017 r.

 

Zapraszamy!