❮ Aktualności

7 sierpnia 2017 r.

Do 20 sierpnia jesteśmy tuż przy molo w Sopocie

Od 4 sierpnia w Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie można oglądać kolejną już pokonkursową wystawę BZ WBK Press Foto. Wśród prezentowanych zdjęć są prace aż czterech lokalnych laureatów konkursu: Renaty Dąbrowskiej, Macieja Moskwy, Mirosława Pieślaka i Łukasza Głowali, którzy podczas spotkania autorskiego i wernisażu opowiedzieli o tym jak powstały nagrodzone zdjęcia.

Gości wernisażu powitał p. Krzysztof Piskorskiego, Dyrektor 2 Regionu Banku Zachodniego WBK  w Gdańsku, który szczególnie pogratulował fotoreporterom z regionu.

- Pragnę serdecznie pogratulować i podziękować Pani Renacie Dąbrowskiej, Panu Maciejowi Moskwie, Mirosławowi Pieślakowi i Łukaszowi Głowali za świetne zdjęcia, które zostały nagrodzone w tej edycji konkursu. Zdjęcie z Open’er Festival, powrót do domów irackich chrześcijan, zmagania triathlonistów na dystansie Ironman i wychodzący z konferencji prasowej Lech Wałęsa – to opowieści w obrazach, które z pewnością pozostaną w pamięci na długo! – powiedział Krzysztof Piskorski z Banku Zachodniego WBK.

Zapraszamy do Państwowej Galerii Sztuki (plac Zdrojowy 2) do 20 sierpnia 2017 r.