❮ Aktualności

4 października 2017 r.

Wystawa pokonkursowa podczas Forte Artus Festival w Toruniu

To już 10. pokonkursowa wystawa w ramach 13. edycji BZ WBK Press Foto, którą do 30 października można oglądać w Dworze Artusa w Toruniu. Przybyłych na wernisaż gości powitali wspólnie Łukasz Wudarski, kierownika Działu Artystycznego Dworu Artusa w Toruniu, oraz Beata Leszczyńska, dyrektor 4 Oddziału Banku Zachodniego WBK w Toruniu.

- Od wielu już lat w ramach Forte Artus Festivalu mamy możliwość spojrzeć na świat oczami najlepszych polskich fotoreporterów. Ich prace przypominają nam, co było ważne w latach ubiegłych i przywołują na nowo emocje związane z tymi wydarzeniami. Ale przede wszystkim pokazują ludzi w ich codzienności, która może być bardzo odmienna w zależności od części świata. To zdjęcia, które trzeba zobaczyć – powiedziała Beata Leszczyńska, dyrektor 4 Oddziału Banku Zachodniego WBK w Toruniu.

W wernisażu wzięła również udział Karolina Jonderko, która jest tegoroczną laureatką konkursu oraz prowadzi cykl warsztatów fotograficznych „Od pasji do profesjonalizmu”.

Do 30 października zapraszamy do Dworu Artusa w Toruniu (Rynek Staromiejski 6). Odwiedzając wystawę, można wygrać aparat Instax mini 70. Szczegóły na jednej z tablic wystawowych.