❮ Aktualności

6 listopada 2017 r.

Wystawa BZ WBK Press Foto w mieście laureata Nagrody Banku Zachodniego WBK

To było prawdziwe święto fotografii dokumentalnej w Tarnowie. 3 listopada o godz. 18.00 odbył się wernisaż otwierający jedenastą już pokonkursową wystawę w ramach 13. edycji BZ WBK Press Foto. Wcześniej odbyło się spotkanie autorskie z dwojgiem tegorocznych laureatów konkursu.

Licznie przybyłych gości wernisażu powitali wspólnie Edyta Król z Banku Zachodniego WBK oraz Marcin Dąbek z Tarnowskiego Centrum Kultury.

- Bardzo się cieszę, że są z nami dzisiaj tegoroczni laureaci konkursu. Serdecznie gratuluję i dziękuję Pani Karolinie Jonderko oraz Panu Michałowi Stańczykowi z Tarnowa, którego zdjęcie otrzymało Nagrodę Banku Zachodniego WBK. Fotoreportaż „Mała Polska” autorstwa Pani Karoliny Jonderko, jak i zdjęcia sportowe Pana Michała Stańczyka to efekt połączenia pasji i profesjonalizmu w codziennej pracy – powiedziała Edyta Król, dyrektor 3 Oddziału Banku Zachodniego WBK w Tarnowie.

- To dla mnie szczególny dzień, że mogę stać przed Państwem i że moje prace są częścią dzisiejszej wystawy. Bardzo się cieszę, że dzięki wygranej w konkursie zdjęcia, które zrobiłem, zobaczy tak wiele osób – powiedział Michał Stańczyk, który zdobył również I miejsce w kategorii Sport.

Wystawę w Tarnowski Centrum Kultury (Rynek 5, Tarnów) można oglądać do 15 listopada.