❮ Aktualności

15 grudnia 2017

Do końca 2017 roku jesteśmy w Łodzi

To już przedostatnia wystawa pokonkursowa 13. edycji BZ WBK Press Foto. Do 2 stycznia 2018 r. 149 nagrodzonych zdjęć można zobaczyć w Galerii Nowa w Łodzi.

Wystawę otworzył wernisaż, który odbył się 15 grudnia o godz. 18.00. Przybyłych gości powitali wspólnie Magdalena Świątczak z Galerii Nowa i Monika Sarbak, dyrektor 6 Oddziału Banku Zachodniego WBK w Łodzi.

Po raz kolejny Galeria Łódzkiego Domu Kultury prezentuje zdjęcia laureatów konkursu BZ WBK Press Foto i niezmiennie - jak co roku – jest to przyjemność i niezatarte przeżycie dla wszystkich zwiedzających. Nagrodzone zdjęcia w swej różnorodności ukazują całe spektrum współczesnego świata – od jego dramatyzmu, niebezpieczeństwa i silnych emocji, poprzez jego – nieznane często – piękno, po kameralne, intymne nierzadko portrety, obrazujące małą grupę społeczną i indywidualnego człowieka – powiedziała Magdalena Świątczak z Galerii Nowa.

 

Wystawie tradycyjnie towarzyszyły warsztaty fotograficzne. Tym razem było to spotkanie z fotografią analogową POWRÓT DO ŹRÓDEŁ, które poprowadził Waldemar Kompała, juror 13. edycji konkursu.

 

Do 2 stycznia 2018 r. zapraszamy do Galerii Nowa (ul. Gen. Romualda Traugutta 18, Łódź)