❮ Aktualności

9 stycznia 2018 r.

Ostatnia wystawa pokonkursowa 13. edycji BZ WBK Press Foto

To już ostatnia okazja, aby zobaczyć najlepsze zdjęcia polskich fotoreporterów. Cykl piętnastu wystaw pokonkursowych 13. edycji BZ WBK Press Foto kończy się w sercu Zamościa w BWA Galerii Zamojskiej. 

Wernisaż otwierający wystawę odbył się 5 stycznia. Gości powitali wspólnie Anita Wojciechowska z Banku Zachodniego WBK i gospodarz BWA Galerii Zamojskiej Jerzy Tyburski.

-Cieszę się, że od lat możemy podziwiać w Zamościu najlepsze zdjęcia polskich fotoreporterów. Możemy też obserwować, jak konkurs się rozwija. Od kilku lat odbywają się warsztaty fotograficzne. BZ WBK Press Foto jest już stałym element programu kulturalnego dla mieszkańców Zamościa i okolic - powiedziała Anita Wojciechowska, dyrektor 2 Oddziału Banku Zachodniego WBK w Zamościu.

Wystawa w Zamościu to również ostatnia szansa, aby wygrać aparat Instax mini 70, który jest nagrodą dla autora najlepszej recenzji wybranego zdjęcia lub fotoreportażu prezentowanego podczas wystawy. Szczegóły konkursu będą dostępne w Galerii na jednej z plansz konkursowych.

Zapraszamy na wystawę do 25 stycznia, BWA Galeria Zamojska (ul. Stanisława Staszica 27, Zamość)