❮ Aktualności

13 lutego 2018 r.

Ostatnia wystawa 13. edycji konkursu BZ WBK Press Foto jest prezentowana w elbląskich szkołach

Chrześcijański krzyż w Iraku, emocje podczas Open'er Festival, Boniek pocieszający chłopca po przegranej - te i wiele innych niezwykłych zdjęć zobaczy młodzież z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zespołu Szkół Mechanicznych w Elblągu. 

więcej >

9 stycznia 2018 r.

Ostatnia wystawa pokonkursowa 13. edycji BZ WBK Press Foto

To już ostatnia okazja, aby zobaczyć najlepsze zdjęcia polskich fotoreporterów. Cykl piętnastu wystaw pokonkursowych 13. edycji BZ WBK Press Foto kończy się w sercu Zamościa w BWA Galerii Zamojskiej. 

więcej >

9 stycznia 2018 r.

Ostatnie warsztaty fotograficzne w tej edycji konkursu

Dwa dni niezwykłej przygody z fotografią analogową mogli przeżyć w ostatni weekend (5-6 stycznia) mieszkańcy Zamościa i okolic, uczestnicy warsztatów BZ WBK Press Foto. Zajęcia prowadził Waldemar Kompała, juror 13. edycji konkursu.

więcej >

15 grudnia 2017

Do końca 2017 roku jesteśmy w Łodzi

To już przedostatnia wystawa pokonkursowa 13. edycji BZ WBK Press Foto. Do 2 stycznia 2018 r. 149 nagrodzonych zdjęć można zobaczyć w Galerii Nowa w Łodzi.

więcej >

15 grudnia 2017

POWRÓT DO ŹRÓDEŁ w Łodzi

To już przedostatnie warsztaty fotograficzne w tej edycji konkursu, które tym razem odbyły się w Galerii Nowa w Łodzi.

więcej >

4 grudnia 2017 r.

Do 13 grudnia jesteśmy w Rzeszowie

Kolejny już raz prezentujemy wystawę w gościnnych progach Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa.

więcej >

4 grudnia 2017 r.

Powrót do źródeł w Rzeszowie

To była niezwykła dwudniowa przygoda z fotografią analogową, którą mogli przeżyć uczestnicy warsztatów towarzyszących wystawie pokonkursowej w Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa. 

więcej >

18 listopada 2017 r.

Do 29 listopada jesteśmy w Suwałkach

17 listopada o godz. 18.00 otworzyliśmy w Suwalskim Ośrodku Kultury dwunastą w tej edycji konkursu wystawę pokonkursową BZ WBK Press Foto.  

więcej >

18 listopada 2017 r.

Ostatnie w tej edycji warsztaty fotograficzne „Od pasji do profesjonalizmu”

Wielka porcja fotograficznych inspiracji oraz możliwość sprawdzenia swoich umiejętności – to wszystko 17 i 18 listopada czekało na pasjonatów fotografii dokumentalnej w Suwalskim Ośrodku Kultury w ramach ostatnich w tej edycji warsztatów „Od pasji do profesjonalizmu”, które poprowadziła Karolina Jonderko.

więcej >

6 listopada 2017 r.

Wystawa BZ WBK Press Foto w mieście laureata Nagrody Banku Zachodniego WBK

To było prawdziwe święto fotografii dokumentalnej w Tarnowie. 3 listopada o godz. 18.00 odbył się wernisaż otwierający jedenastą już pokonkursową wystawę w ramach 13. edycji BZ WBK Press Foto. Wcześniej odbyło się spotkanie autorskie z dwojgiem tegorocznych laureatów konkursu.

więcej >