❮ Aktualności

5-6 maja 2017 r.

„Powrót do źródeł” – warsztaty fotografii analogowej w Ostrołęce

Tegorocznej edycji konkursu towarzyszą wyjątkowe warsztaty fotografii analogowej „Powrót do źródeł”, które prowadzi juror konkursu Waldemar Kompała. Dla uczestników warsztatów była to wyjątkowa okazja, aby przenieść się w zapomniany już świat czarno-białej fotografii, która powstawała w ciemni.

więcej >

5 maja 2017 r.

Pierwsza wystawa pokonkursowa już w Ostrołęce

5 maja o godz. 18.00 w Galerii Ostrołęka odbył się wernisaż otwierający pierwszą wystawę pokonkursową 13. edycji konkursu fotografii dokumentalnej BZ WBK Press Foto. 

więcej >

25 kwietnia 2017 r.

149 zdjęć, których nie da się zapomnieć – zobacz wyniki 13. edycji BZ WBK Press Foto

Już po raz trzynasty poznaliśmy laureatów konkursu fotografii dokumentalnej BZ WBK Press Foto. W tym roku zdjęcia do konkursu nadesłała rekordowa liczba ponad 500 polskich zawodowych fotoreporterów zatrudnionych w redakcjach oraz freelancerów.

więcej >

21 lutego 2017 r.

Trwa nabór prac do 13. edycja konkursu BZ WBK Press Foto!

Do 27 lutego zawodowi fotoreporterzy mogą zgłaszać prace do kolejnej edycji konkursu fotografii dokumentalnej BZ WBK Press Foto. Zdjęcia pojedyncze i fotoreportaże przyjmowane są w sześciu kategoriach konkursowych: Wydarzenia, Życie codzienne, Kultura i sztuka, Sport, Natura i Portrety. Na zwycięzców konkursu czekają nagrody w wysokości ponad 120 tys. zł.

więcej >